top of page
MZ19_091.jpg

Pirmais zirgs: Nelda

Nelda - mūsu staļļa zirgu bara karaliene, mamma un skolotāja.

 

Katram stallim, katram ar zirgiem saistītajam cilvēkam ir tas viens īpašais PIRMAIS zirgs. Vai tas, ar ko sāka trenēties, vai tas, ko nopirka, vai vienkārši bija iespēja dažreiz pavērot un paglaudīt. Tā tas viss sākās. Mīlestība, kas paliek uz mūžu.

 

Mūsu stallī cenšamies nodot šo sajūtu un atbildību, lai katrs klients, kas vēlas kļūt par sava personīgā zirga īpašnieku, rūpīgi izvērtē visus PAR un PRET. Zirgs nav kāmītis, un ar zirga iegādi, izdevumi tikai sākas. Tās ir saistības ilgtermiņā.

 

Palīdzēsim ar padomu un ieteikumiem tiem, kas vēl ir šī ceļa pirmajos solīšos. Ja vēlies, piedāvājam konsultāciju pirmā zirga meklēšanā un iegādē - +371 28611961 (Laima).

RBG_082.jpg

Apmācības un konsultācijas

Latvijā pieaug amatieru jātnieku un individuālo zirgu īpašnieku skaits, kuri iegādājas zirgu savam priekam, taču tas ir atbildīgs pirkums, kas prasa daudz zināšanu.

Apmācības PIRMAIS ZIRGS (šobrīd nav pieejamas):

* vairākus gadus vadītas apmācības visiem, kas vēlas kļūt vai nesen kļuvuši par zirgu īpašniekiem

* neliels dalībnieku skaits

* teorētiskas un praktiskas nodarbības

Īsais kurss iesācējiem no zirga izvēles, iegādes līdz pirmajam posmam kopā. 

Vada: Dr. med. vet. Dace Keidāne, sertificēta jāšanas sporta trenere Laima Lībere.

Piedāvājam novadīt izbraukuma nodarbības esošiem zirgu īpašniekiem Jūsu stallī ar treneri Laimu +371 28611961 

Segli

Padomu video un raksti

Esam radījuši ieteikumu un padomu VIDEO SĒRIJU visiem, kas vēlas iepazīt zirgus. Video ir domāti iesācējiem, bet lieti noderēs arī tiem, kas jau sen ir ar zirgiem uz TU - iespējams, lai iepazīstinātu jauno paaudzi ar zirgiem vai kā uzskates materiāls papildinot sava staļļa JĀTNIEKU DROŠĪBAS NOTEIKUMUS. Video ir pieejami mūsu mājaslapā sadaļā PAPILDUS > VIDEO vai mūsu Mītavas zirgi youtube kanālā: https://www.youtube.com/@mitavaszirgi2520 

​Kā arī mums ir daži vērtīgi BLOGA raksti.

Ja esi sava pirmā zirga meklējumos vai kādreiz apsver tādu domu, un Tev ir daudz jautājumu, mums ir sagatavoti daži youtube video. Klikšķini šeit un ceram, ka šie pašmācības materiāli varētu būt noderīgi! 

bottom of page